Glasvezel converter RS485 multimode 2 fibers 004333

RS-485 naar glasvezel converter, multimode, 2-vezels met SC connector. Geleverd excl. koppelkabels. Let op: 2 converters nodig per communicatielijn !
Merk:
  • Alles voor uw securityproject
  • Professionele ondersteuning
  • Meer dan 100.000 artikelen op voorraad

Productomschrijving

  • Glasvezel converter voor communicatielijn (RS-485)
  • Let op: Er zijn 2 stuks converter nodig per communicatielijn !
  • Voeding 12-48 VDC, 140mA bij 12VDC
  • Data format: RS-232, TTL, RS-422, RS-485
  • Glasvezel multimode, 2 vezels, SC connectoren
  • Maximale afstand 1 km
  • 3 LED’s die de status van de verbinding weergeven
  • Kunststof behuizing met bevestigingogen 100 x 90 x 22mm